Top
Přejít na hlavní obsah
Služby
Často kladené dotazy

FAQ

Startups

We START you UP je program společnosti FORPSI Cloud, který nabízí startupům z oblasti technologie a inovací volný kredit na cloudové služby.

Každý startup, jenž si klade za cíl vyvíjet inovativní produkty či služby založené na IT infrastruktuře vhodné pro cloud. Zúčastněné startupy musí být mladší 36 měsíců. Je nutné mít registrovanou adresu na území České nebo Slovenské republiky a vypracovaný udržitelný obchodní plán.

Etapa START je vstupní branou pro všechny startupy, které mají zájem o účast v programu We START you UP. Pro přihlášení je nutné pouze vyplnit online formulář, shrnout svůj obchodní záměr a přijmout podmínky pro vstup. Tým FORPSI Cloud vaši žádost posoudí a oznámí vám výsledek telefonicky, nebo e-mailem. Po přijetí obdržíte uvítací balíček a první volný kredit v hodnotě 75 000 Kč s platností 12 měsíců.

Účastí v programu We START you UP získáte přístup ke všem produktům FORPSI Cloud, volný kredit na cloudové služby, podporu našeho týmu expertů a zvýšení povědomí o vaší společnosti prostřednictvím naše PR aktivity.

Na oplátku požadujeme umístění loga programu na vaše stránky do jedné z hlavních sekcí (homepage, footer, technologičtí partneři) společně s odkazem na www.forpsicloud.cz

 

Účastí v programu získáte přístup ke:

  • •   všem produktům FORPSI Cloud: Cloud Computing, Cloud VPS, Cloud Backup, Cloud Object Storage, Cloud Monitoring;
  • •   Znalostní bázi s nástroji a detailními návody pro správu vašich cloud serverů;
  • •   přímým konzultacím ohledně použití a nastavení služeb. Máte možnost zaslat žádost prostřednictvím Control panelu FORPSI Cloud: náš tým vám pošle výhodnou nabídku pro startupy a pokud ji akceptujete, bude vám cena odečtena z volného kreditu na cloud;
  • •   24/7 technické podpoře.

 

K postupu do etapy UP je nutné zúčastnit se a vyhrát Pitch Day – soutěž startupů. Tato etapa nabízí 1 250 000 Kč volného kreditu na cloud platného po dobu 24 měsíců. Vaše účast na Pitch Day je na  základě posouzení vašeho obchodního plánu a škálovatelnosti IT infrastruktury vašeho startupu.

Pitch Day je každoroční soutěží organizovanou společností FORPSI Cloud, ve které startupy bojují o postup do etapy UP. Pro účast je nutné vyplnit online formulář s detaily ohledně vašeho obchodního plánu; poskytnuté informace nebudou zveřejněny. Soutěž je určena pouze pro startupy, které dokončily, nebo jsou ve fázi dokončení prvního roku etapy START. Tým FORPSI Cloud zhodnotí obdržené přihlášky a rozhodne, které startupy se Pitch Day zúčastní.

Vybraní účastníci budou svůj projekt prezentovat divákům a komisi FORPSI Cloud (top management, marketingoví pracovníci a cloud experti). Tento tým následně vybere 3 nejlepší projekty a ocení tyto vítězné startupy možností postupu do etapy UP, v níž jim bude přiděleno 1 250 000 Kč kreditu.

Vouchery etapy START jsou platné po dobu 12 měsíců od data obdržení kódu. V den expirace je kredit na cloud zrušen a voucher zablokován. Pro obnovení platnosti voucheru jednoduše kontaktujte naše pracovníky na adrese: [email protected]

Na konci programu bude FORPSI Cloud nadále podporovat váš startup. Budete mít přístup k exkluzivním nabídkám vytvořeným na míru vaší IT infrastruktuře. Několik měsíců před koncem programu vás budeme kontaktovat emailem a v případě zájmu vás bude kontaktovat jeden z našich obchodních zástupců.

Ano, We START you UP je program zaměřený na inovativní startupy z celého světa! Pro zájemce mimo území České a Slovenské republiky je určen program Aruba Cloud.

Pro získání .cloud bonusu musí startup v etapě START využívat doménu .cloud jako hlavní doménu svého projektu (tzn. web startupu, propagace na sociálních sítích a v marketingových materiálech). Voucher na 25 000 Kč obdržíte po uznání oprávněného nároku (při přihlášení do programu či po následném rebrandingu). Voucher má platnost po dobu trvání etapy START.

Partneři – Inkubátory a Akcelerátory

Je naším potěšením představit We START you UP novým partnerům, ať už inkubátorům či akcelerátorům. Pro vstup do programu je nutné pouze vyplnit online formulář. INTERNET CZ, a. s. vyhodnotí přijatou přihlášku a o výsledku vás bude informovat telefonicky, nebo emailem.

Jakožto partner budete mít jedinečnou možnost poskytovat vašim startupům šanci na využití cloudových služeb a exkluzivních benefitů zdarma. Program je také skvělou příležitostí jak zvýšit svou prestiž a podpořit budování nových vztahů se startupy.

Je nutné pouze vyplnit online formulář, kde startup uvede jméno zastupujícího partnera. Všechny startupy s vazbou na inkubátory a splňující příslušná kritéria budou automaticky přijaty do etapy START. Maximální počet přihlášených startupů není omezen.

Pokud se stanete partnerem We START you UP, máte možnost přihlásit své startupy do programu, zvýšit svou prestiž, organizovat technologické události a účastnit se propagačních a komunikačních aktivit.
Na oplátku požadujeme umístění loga programu na vaše stránky do jedné z hlavních sekcí (homepage, footer, technologičtí partneři) společně s odkazem na www.forpsicloud.cz/forpsi-cloud-startup

 

Startupy s vazbou na inkubátory jsou zvýhodněny při posuzování možnosti vstupu do etapy START. Pro postup do etapy UP mohou startupy úzce spolupracovat s partnerem pro optimální přípravu na Pitch Day v souladu s podmínkami FORPSI Cloud. Navíc má jeden ze startupů s vazbou na inkubátory garantované místo ve finále Pitch Day.

Společnost INTERNET CZ, a. s. je připravena pořádat workshopy, roadshow, hackfesty a velkou řadu dalších aktivit ve spolupráci s partnery. Hlavní aktivitou však jsou tréninkové dny, při kterých máte možnost zjistit více o programu a cloudových službách optimalizovaných obzvláště pro startupy. Tyto tréninkové dny mohou být zorganizovány v prostorách partnerů či skrze vzdálené připojení.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: