Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Staňte se partnerem FORPSI Cloud

 • White label na více úrovních
 • Rychlá a jednoduchá správa
 • Prvotřídní cloudové služby pro vaše zákazníky v několika zemích
Vyžádat více informací

Partneři

Vytvořte si vlastní řešení s FORPSI. Garantujeme vám výhodné ceny a nejvyšší výkon.

Připojte se k partnerskému programu

 •  Prodej cloudových služeb pod vlastní značkou (White label):
  Rozšiřte svou nabídku o cloudové služby a prodávejte je za vámi stanovené ceny. Nezáleží na tom zda jste malá hostingová společnost, mediální agentura nebo poradenská firma, přidejte do své nabídky cloudové služby, které budou vyhovovat potřebám vašich zákazníků. Stanovte si cenu každé položky a společně s vašimi službami (podpora, instalace, školení) je prodávejte za vlastní ceny.
 •  Prodej software na úrovni SaaS:
  Vytvořte šablonu virtuálního serveru s vlastním předinstalovaným softwarem a konfigurací, kterou poté můžete uložit na svém vyhrazeném úložišti. Použijte naše Cloud API (Application Programming Interface) pro připojení aplikace k naší cloudové platformě a vylepšete tak její efektivitu. Své řešení pak můžete prodávat svým zákazníkům formou SaaS modelu za vámi stanovenou cenu.
 •  Spojení Cloudových produktů s jakoukoliv další službou:
  Monitoring, software, poradenství, rozvoj infrastruktury...

FORPSI Cloud Partner: výhody partnerského programu 

Náš program pro partnery nabízí řadu výhod:

 •  White label na první a druhé úrovni
  Naše rozhraní a produkty jsou k dispozici formou plnohodnotného White label řešení. White label vám umožňuje prodávat naše produkty pod vaší vlastní značkou. 
 •  Možnost vytváření vlastních produktů a cenové politiky
  S naším partnerským programem si jednoduše vytvoříte vlastní datacentrum. Sestavte si vlastní nabídku cloudových produktů, např. nabídku SaaS, a nastavte si vlastní ceny. Partnerský program umožňuje také nastavení individuální cenové úrovně pro jednotlivé zákazníky. Řešení White label, společně s dostupnou nabídkou cenových plánů, vám dává možnost vytvářet jedinečná řešení a prosadit se na trhu.
 •  Přednosti vlastních cloudových produktů
  Pokud jste již vyzkoušeli naše služby, víte, jak efektivní a hospodárné jsou. Využijte naší plně škálovatelné nabídky cloudových produktů, rozhraní VisualCloud a evropské sítě datacenter. Navíc budete schopni optimalizovat náklady tak, že platíte pouze za zdroje, které spotřebujete vy a vaši zákazníci. Vaše infrastruktura tak bude mnohem dynamičtější a přizpůsobí se vašim potřebám.
 •  Možnost přidělit zákazníkům různý stupeň oprávnění
  Náš systém vám dává naprostou svobodu nad přidělováním práv a specifických funkcionalit pro své služby. Kvalifikovaným uživatelům můžete povolit přístupy k více funkcím a zároveň budete moci spravovat infrastrukturu svých běžných zákazníků.
 •  Jednoduchý přehled o využívání zdrojů
  Poskytneme vám nástroje pro monitoring, který vám umožní odhadovat náklady a nezávisle sledovat využití zdrojů.

Vysoce kvalitní produkty a služby pro vaše zákazníky

Péči o infrastrukturu nechte na nás, naším cílem je poskytnout služby na špičkové úrovni a usnadnit vám tak vaše podnikání. Snažíme se o udržení nejvyšších standardů kvality a o efektivní zákaznickou podporu, což garantuje vysokou úroveň služeb i pro vaše zákazníky.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: