Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Pitch Day

 

Prezentujte svůj projekt

Pitch day je soutěží startupů, vítěz postoupí do etapy UP.

FORPSI Cloud vybere každý rok až 3 technologické startupy s opravdu inovativním nápadem a věnuje jim 1 250 000 Kč kreditu na cloudové služby. Etapa UP pomáhá vašemu startupu zvýšit jeho potenciál a přijít na trh s na míru postavenou korporátní IT infrastrukturou.

Zašlete nám svůj projekt a odstartujte svůj růst.

 

Zúčastněte se soutěže

Po vyhodnocení vašich projektů budete pozváni k účasti v každoroční soutěži. O výhru se budete muset utkat s ostatními projekty.

Zástupce vašeho startupu bude vyzván k prezentaci obchodního plánu a k diskusi se skupinou expertů FORPSI Cloud. Cílem je porozumět projektu a posoudit potenciál startupu, případně odhadnout množství IT prostředků nutných pro jeho rozvoj. Na základě těchto faktů posoudíme, zda by nabízený kredit byl přínosem pro růst vaší společnosti.
 

 

Získejte exkluzivní podmínky!

Pokud váš startup zvítězí, bude vám okamžitě přiděleno 1 250 000 Kč kreditu na cloudové služby, který je platný po dobu 24 měsíců.

Zdarma vám nadále poskytneme konzultace s našimi Cloud specialisty, kteří vám pomohou navrhnout řešení na míru pro optimalizaci vaší infrastruktury. Dále budeme sbírat reference a vašemu startupu i vašemu partnerovi věnujeme sekci na stránce programu a zvýšíme povědomí veřejnosti o vás prostřednictvím PR aktivit společnosti INTERNET CZ, a. s. 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: