Přejít na hlavní obsah
Služby
t
Staňte se Partnerem

Staňte se Partnerem

Pokud jste inkubátor, akcelerátor, business angel nebo venture kapitálová společnost, staňte se partnerem našeho programu. Budete mít možnost přihlásit vaše startupy do našeho programu We START you UP! Vyplňte přihlášku níže pro žádost o vstup do programu.

 

*
*
 
*
*
 
*
*
 
*
*
 
Certifikovaný inkubátor: *

 


 

 

ČLENSKÁ SMLOUVA  *

 
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
Potvrzuji, že jsem si přečetl Zásady zpracování osobních údajů vydané v souladu s Článkem 13 Evropského nařízení 2016/679 a souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely stanovené v dokumentu pro řádné splnění smluvních závazků.
 
Potvrzuji, že jsem dosáhl/a věku minimálně 16 let v souladu s platnými zákony státu, ve kterém sídlí poskytovatel služby.
 
Po přečtení Zásad ochrany osobních údajů souhlasím s přijímáním obchodních a propagačních sdělení o službách poskytovaných společností INTERNET CZ s informacemi o slevách a exkluzivních nabídkách, a to především prostřednictvím emailových zpráv.
 
Po přečtení Zásad ochrany osobních údajů souhlasím s analýzou poskytnutých dat a mnou zakoupených služeb za účelem přijímání cílených obchodních nabídek.
 
 
Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 
 
Pravidla a podmínky
Vaše žádost o přihlášení k programu bude posouzena týmem FORPSI Cloud. Vyjádření o vašem přijetí jako Partnera vám bude zasláno emailem nebo telefonicky.
* Povinná položka

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: