Zpět nahoru
Přejít na hlavní obsah
Služby
Czech Superbrands
t

FORPSI Cloud - Datacentra

FORPSI Cloud využívá pro své servery a zařízení datacentra s nejmodernějším vybavením na trhu. Perfektní funkcionalitu služeb zajišťují naše profesionální lokální IT týmy. Díky nim vám poskytujeme služby na obchodní úrovni a udržujeme s vámi blízké osobní vztahy.

Více informací o naší infrastruktuře naleznete na http://dc.forpsi.com/home.aspx

 

Výkon

Pro zajištění nejvyšší odolnosti našich systémů spolupracujeme s nejlepšími poskytovateli hardware a software na světě. DELL pro naše servery, EqualLogic a NetApp pro naše úložiště, Cisco a Nexus pro naše sítě a síťové prvky…

Zabezpečení

Naše datacentra byla navržena tak, aby byla zajištěna maximální spolehlivost: redundantní napájecí zdroje a chladicí systémy, vysoká úroveň zabezpečení našich budov, redundantní připojení k síti a ta nejvyšší profesionalita našich odborníků.

 

Evropská síť

Využijte naší silné evropské sítě se dvěma vlastními datacentry v Itálii a jedním v České republice. Dále jsme doplnili naší síť datacenter o Paříž a Londýn, abychom vám poskytli více příležitostí najít ideální místo pro rozvoj vašich mezinárodních projektů. S Frankfurtem a Madridem, jako našimi dalšími cíli, nadále rozšiřujeme naší síť, abychom vám mohli poskytnout plné evropské pokrytí.

Vysoká konektivita

Naše síť vám také poskytuje vynikající konektivitu, nejen mezi našimi datacentry, ale i pro globální síť. Datacentra v Paříži a v Londýně jsou součástí sítě Equinix IBX. Naše datová centra v jižní Evropě vám poskytnou nejlepší dostupné připojení na italský trh a také samostatnou linku pro východní Evropu. Právě tímto směrem se rozvíjí i naše nejnovější expanze s nový partnerským datacentrem ve Varšavě, Polsko. 

 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 50 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: