Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Cloud Monitoring

Se službou Cloud Monitoring můžete monitorovat všechny své webové stránky, cloud servery či dedikované servery umístěné v datových centrech FORPSI nebo u jiných poskytovatelů daných služeb.
Systém Cloud Monitoring vás v případě selhání nebo chyby ihned automaticky upozorní prostřednictvím SMS či emailu - díky tomu máte stálý dohled nad svou infrastrukturou a můžete v případě potřeby neprodleně reagovat.
Přehledy Cloud Monitoringu v Control panelu umožňují rychlou evidenci a analýzu veškerých aktivit monitorované služby - díky tomu můžete jednoduše identifikovat jakýkoliv problém či jeho opakování.

V Control panelu si také můžete nastavit jednotlivé kontroly Cloud Monitoringu a upozornění na nefungující služby. Monitorovat lze tyto služby a protokoly:

 HTTP
 HTTPS
 Ping
 SSL Certificate
 DNS
 FTP
 IMAP
 POP3
 SMTP
 Microsoft SQL Server
 MySQL
 Oracle
 PostgreSQL
 SSH
 TCP
 Telnet
 

Pro každou kontrolu lze nastavit frekvenci, maximální time-out - tedy časovou prodlevu, po jejímž uplynutí systém prohlásí službu za nefunkční, a počet zemí, z nichž se má kontrola provádět.

Službu Cloud Monitoring můžete jednoduše rozšiřovat, nevyžaduje žádnou instalaci ani aktualizaci služeb, které mají být sledovány. Z jediného kontrolního panelu tak může spravovat všechny vytvořené kontroly – a to bez ohledu na to, pro jakou zemi byly aktivovány. Jakmile v panelu přidáte novou kontrolu, monitorování se okamžitě spustí. Cloud Monitoring vám umožňuje stanovit, kolik špatných výsledků má systém detekovat, než vám odešle upozornění na chybu. Obdobně vás Cloud Monitoring bude informovat, jakmile monitorovaná služba obnoví svoji činnost.

To vše dělá z Cloud Monitoringu nezbytný nástroj pro správu vašich služeb.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: