Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Domain Center

Domain Center je internetová služba nabízená na platformě FORPSI Cloud pro registrace a správu některých druhů internetových domén a správu DNS.

Registrace domén

Služba Domain Center umožňuje jednoduchou a rychlou registraci nebo transfer vašich domén. Systém pro prodloužení domén byl zautomatizován a zjednodušen tak, aby zajistil plynulé fungování vašich služeb a umožnil vám pohodlné prodlužování vašich domén. K doméně si můžete také přiobjednat doplňkovou službu WHOIS Privacy, která vám garantuje úplné skrytí údajů o vlastníkovi domény. V rámci WHOIS Privacy je dále možné používat kontaktní e-mailovou adresu vlastníka domény, která bude prostřednictvím služby anonymizována (zprávy budou přeposlány Registrátorovi, odfiltrovány od SPAMU a následně dále přeposlány na kontakt majitele, aniž by odesílatel měl možnost získat jeho skutečnou e-mailovou adresu).
V současnosti je možné na platformě FORPSI Cloud registrovat doménová jména s těmito koncovkami:

.CLOUD
.COM .COM
.NET .NET
.ORG .ORG
.INFO .INFO
.BIZ .BIZ
.NAME .NAME

Pro registraci dalších doménových koncovek přejděte na www.forpsi.com

Správa DNS

Z jednotného rozhraní Domain Center je možné spravovat DNS nastavení vašich domén, které jste si zaregistrovali nebo převedli. Správa DNS je plně integrována s vaší Cloud Computing infrastrukturou, což usnadňuje identifikaci vašich virtuálních serverů a souvisejících IP adres, na které směřují jednotlivé DNS záznamy. Prostřednictvím správy DNS můžete také upravovat a směrovat DNS záznamy i do jiných infrastruktur.
Podobně jako v telefonním seznamu, správa DNS umožňuje přidělit každé doméně odpovídající IP adresu sítě, na kterou budou přesměrována volání související s vaší internetovou komunikací. Navíc je možné pro každou doménu spravovat různé DNS záznamy, jako například:

  •  SOA záznamy
  •  NS záznamy
  •  A záznamy
  •  AAAA záznamy
  •  MX záznamy
  •  CNAME záznamy
  •  TXT záznamy
  •  SRV záznamy
  •  SPF záznamy


Všechny funkce správy DNS poskytované prostřednictvím Domain Center vám umožní vytvářet i složité infrastruktury. Můžete zde přesměrovat jakýkoliv požadavek na vaší doménu týkající se jak webu, tak i příchozí a odchozí pošty nebo speciálních služeb jako je instant messaging, VoIP a mnoho dalších.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: