Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Funkce – Cloud Backup

Cloud Backup je služba, která vám umožňuje vytvářet a konfigurovat automatické zálohy. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří chtějí řídit zabezpečení a obnovu svých dat na základě vlastních pravidel disaster recovery

Plánování

Zálohy lze naplánovat po hodinách, denně, týdně nebo podle vlastního výběru; data jsou uložena a uchovávána v našich datacentrech se zabezpečeným přístupem výhradně k vašemu účtu na platformě FORPSI Cloud.

Jednoduchost

Se službou Cloud Backup je vytváření, správa a obnova vašich záloh jednoduchá: všechny operace a nastavení lze spravovat z jediného intuitivního rozhraní (Control Panel).

Všestrannost

Můžete vytvářet a spravovat zálohy svých cloudových a fyzických serverů, bez ohledu na to, zda se nacházejí ve FORPSI datacentru, datacentrech jiných poskytovatelů, nebo ve vašich vlastních prostorách.

Řešení dle vašich požadavků

Ať už jde o námi přednastavené tarify, či o programy pay-per-use, Cloud Backup od FORPSI nabízí vhodné řešení pro každého zákazníka.

 

Deduplikační a kompresní metody vám umožní minimalizovat velikost síťových přenosů a zatížení prostředků. Po prvním zálohování budou následující zálohy obsahovat již pouze nová a upravená data, čímž se výrazně sníží využití prostoru úložiště (a tím i náklady) a to i v případě několika kopií záloh.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: