Zpět nahoru
Přejít na hlavní obsah
Služby
Czech Superbrands
t

Vlastnosti služby Cloud Backup

Cloud Backup je služba, která vám umožňuje vytvářet a konfigurovat automatické zálohy. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří chtějí řídit zabezpečení a obnovu svých dat na základě vlastních pravidel disaster recovery.
Zálohy lze naplánovat po hodinách, denně, týdně nebo podle vlastního výběru; data jsou uložena a uchovávána v našich datacentrech se zabezpečeným přístupem výhradně k vašemu účtu na platformě FORPSI Cloud.

Výhody zálohování v cloudu

 Jednoduchost

Se službou Cloud Backup je vytváření, správa a obnova vašich záloh jednoduchá: všechny operace a nastavení lze spravovat z jediného intuitivního rozhraní (Backup Control Panel).

 Automatizace

Můžete si naplánovat zálohy pro jakýkoliv požadavek s jakoukoliv frekvencí. Zálohy mohou být nastaveny pro celé virtuální nebo fyzické servery s jakýmkoliv operačním systémem, pro specifické složky nebo jednotlivé soubory.

 Bezpečnost

Služba Cloud Backup zaručuje maximální bezpečnost uložených dat pomocí šifrovacích systémů (AES), během přenosu se o ochranu starají bezpečnostní protokoly (AES, SSL). Jakmile je záloha vytvořena, jsou data zašifrována a uložena ve schránce úložiště a klíče pro dešifrování budou přidělené (výlučně) k vašemu účtu.

 Rychlost

Při přenosu a ukládání dat jsou použity pokročilé metody deduplikace a komprese. Tyto metody umožňují snížit vytížení prostředků při přenášení dat do Cloud Backup, odesílají se pouze nová nebo upravená data, díky tomu je zálohování rychlejší, než prostřednictvím klasických metod.

 Úspora nákladů

Jak již bylo uvedeno, deduplikační a kompresní metody vám umožní minimalizovat velikost síťových přenosů a zatížení prostředků. Navíc vám také pomohou šetřit úložný prostor potřebný k uchovávání záloh, který je přiřazený k vašemu tarifnímu balíčku. Po prvním zálohování budou následující zálohy obsahovat již pouze nová a upravená data, čímž se výrazně sníží využití prostoru úložiště a náklady a to i v případě několika kopií záloh.

 Kompatibilita

Služba Cloud Backup je maximálně přizpůsobivá: můžete vytvářet a spravovat zálohy svých cloudových a fyzických serverů, bez ohledu na to, zda se nacházejí ve FORPSI datacentru, datacentrech jiných poskytovatelů nebo ve vašich vlastních prostorách. Zálohy fyzických serverů je možné vytvářet bez ohledu na využívaný operační systém a verzi, zálohovat můžete celé virtuální servery (cloud servery nebo VPS) na hypervizorech VMware a Hyper-V.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 50 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: