Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

10 HLAVNÍCH DŮVODŮ
proč zvolit FORPSI Cloud

FORPSI: ideální partner pro vaše ICT


 

1. Moderní, bezpečná a spolehlivá vlastní datacentra

FORPSI Cloud využívá pro své servery a zařízení datacentra s nejmodernějším vybavením na trhu. Naše datacentra splňují nejvyšší standardy pro spolehlivost, výkon a zabezpečení. V současnosti se naše mezinárodní síť skládá z datacenter v České republice, Itálii, Francii, Německu, Velké Británii a Polsku.

Více informací o našich datacentrech
datacentrum

 

2. Poskytujeme služby z datacenter s certifikáty řízení kvality i bezpečnosti informací

Systémy řízení kvality a bezpečnosti informací v naší společnosti byly certifikovány, což potvrzuje i kvalitu naší infrastruktury z hlediska efektivity a výkonu. To nám umožňuje poskytovat kvalitní služby a zvyšovat tak spokojenost našich zákazníků.


Prohlédněte si naše certifikáty
ISAE 3402

 

3. Garantované služby (SLA) a přehledné účtování

Služby FORPSI Cloud Computing jsou poskytovány z našich datacenter a mezi jejich klíčové parametry patří garantovaná dostupnost služeb minimálně 99,95% na roční bázi. Naše ceny jsou přehledné, bez skrytých nákladů a poplatků.

Další informace

 

4. Nejlepší hardware pro nejlepší služby

Abychom zajistili nejvyšší kvalitu služeb pro naše zákazníky, rozhodli jsme se spojit s těmi nejlepšími poskytovateli hardware a software. Pro naše servery používáme už řadu let řešení od společnosti DELL. Všechny námi používané procesory jsou značky Intel. FORPSI si vybírá ty nejlepší v oboru, pro naše úložiště využíváme technologie NetApp MetroCluster a Dell Compellent a pro naše síťová zařízení produkty Cisco Nexus. Výsledkem je vysoká výkonost vašich webových služeb, které využívají skriptování a databázové jazyky.


 

5. Jednička dle Cedexis, CloudScreener a JDN

Jak ukázaly výkonnostní testy Cedexis a Cloudscreener, naše výsledky v oblasti konektivity a doby odezvy dosáhly lepších hodnot než naše konkurence, včetně Amazon Web Services, Windows Azure, Joyent a Rackspace.


 

6. Zachovejte si plné vlastnictví svých dat a kontrolu nad nimi

Vyberte si, v jaké zemi a ve kterém datovém centru chcete aktivovat své služby (CZ, IT, FR, UK, DE). Využíváte-li služby platformy FORPSI Cloud, zůstáváte vlastníkem svých dat a máte plnou kontrolu nad tím, kde budou umístěna. Vaše data uložená v některém z našich datacenter nebudou bez vašeho vědomí přesouvána ani kopírována. Data, která jsou uložena na našich serverech, nepodléhají Patriot Act, protože naše sídlo je v Evropě.


 

7. Telefonická podpora a manuály

Naši specialisté na Public a Virtual Private Cloud řešení jsou vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy. Naše obchodní oddělení je vám k dispozici od 8:00 do 16:30. Pokud budete potřebovat pomoc naší zákaznické podpory, stačí napsat zprávu prostřednictvím tiketovacího systému a obratem vás budeme kontaktovat. Podrobné informace o řešeních FORPSI Cloud také naleznete na stránce podpory.

Další informace

 

8. White label rozhraní pro prodejce

Díky rozhraní White label můžete prodávat naše cloudové služby svým zákazníkům pod vlastní značkou, vytvářet vlastní šablony a navrhovat svá vlastní SaaS řešení.

Staňte se prodejcem

 

9. Řešení pro každou situaci

Řešení FORPSI Cloud zahrnuje širokou škálu produktů pro vaše potřeby, od Cloud serverů SMART až po komplexní infrastruktury Virtual Private Cloud, doplněné o další služby, jako například zálohování nebo monitoring. Přečtěte si reference od našich zákazníků o kvalitě našich služeb a o tom, jaké výhody získali díky našim cloudovým řešením.


 

10. Zdroje

V naší Znalostní bázi naleznete rady a informace, které vám umožní naplno využít potenciál našich cloudových služeb.

Prohlédněte si naše návody

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: