Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Startupy na platformě FORPSI Cloud

Úspěšné startupy, které si pro růst svých projektů vybrali program We START you UP.

Automation CoE

 

Automation CoE

Automation CoE se zabývá automatizací procesů ve firmách. Proč dělat některé úkony neustále dokola, když je za vás může udělat robot?

Incomaker

 

Incomaker

Automatizuje marketing, zvyšuje prodeje svých zákazníků, šetří čas a náklady. Incomaker nabízí automatizaci digitálního marketingu, personalizované nabídky, webová analytika a mnoho dalšího. Vše v souladu s GDPR.

Yarmill

 

Yarmill

Yarmill je tréninkový diář pro profesionály. Každý sport vyžaduje jiné druhy přípravy a cvičení, Yarmill tyto potřeby zohlední a sestaví tréninkový plán.

Guide Group

 

Guide Group

Spojování skupin cestovního ruchu, tradiční i netradiční cestování po celé naší planetě, poznávání nových lidí, získávání poutavých příležitostí, přístup ke vzdělávání v cestovním ruchu, a hlavně snadná dostupnost práce či praxe ze světa cestovního ruchu. To vše je Guide Group!

Urbido

 

Urbido

Chytrá správa majetku a efektivní provoz všech typů obcí. Urbido je aplikací, která usnadní práci, ušetří čas a pomůže snížit náklady při každodenních činnostech samosprávy.

Waldobot

 

Waldobot

Waldobot je budoucností prodeje a customer care. Chatbot na míru, který mluví perfektně česky, zpracovává text a učí se a na rozdíl od zaměstnanců nepotřebuje dovolenou.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: