Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

FORPSI Cloud Startup

Nejdůležitější je vykročit správným směrem. Vytvoření IT infrastruktury v dynamickém prostředí, které se přizpůsobí růstu vašeho byznysu, je obrovskou výhodou při zakládání startupového projektu.

Značka FORPSI Cloud nabízí startupům nejnovější technologie a inovace v oblasti cloudu a vytvořila tříletý program na jejich podporu při rozvoji.

Účastí v programu We START you UP může získat váš projekt až 1 250 000 Kč volného kreditu na využití cloudových služeb, komplexní technickou podporu a další exkluzivní výhody, které vám pomohou k růstu.


 
 

Training Day

Vybrat správnou cestu není vždy jednoduché. Díky tréninkovým webinářům a training days s našimi inkubátorovými partnery zjistíte, jak navrhnout vaši IT infrastrukturu, aby mohly být technologie cloudu co nejlépe využity.

 

Etapa START

Vstupní brána do úžasného světa cloudu. Přihlášením svého projektu do etapy START získá váš startup kredit na využití cloudových služeb v hodnotě 75 000 Kč ročně po dobu tří let, společně s tréninkem, podporou a možností zvýšit svůj potenciál.

 

Pitch Day

Prezentace FORPSI Cloud startupů. Řekněte nám, jakým způsobem cloud zvýší úspěšnost vašeho byznysu a přesvědčte náš tým FORPSI Cloud expertů. Nejlepší z projektů postoupí do prestižní etapy UP.

 

Etapa UP

Tato etapa je určena pro vítěze Pitch Day. Vítězné startupy mají možnost zvýšit své zdroje na cloud a přejít na komplexnější byznys architekturu. V této etapě je poskytnut volný kredit na cloudové služby v hodnotě až 1 250 000 Kč platný po dobu 24 měsíců, plus asistence našich specialistů na cloud.

 
 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: