Zpět nahoru
Přejít na hlavní obsah
Služby
Czech Superbrands
t
Infrastruktura

Datacentrum DE1, Německo

Rozloha:

19.000 m²

Napájení:

Datacentrum je napájeno elektrickou energií o příkonu 10 Mega Watt. Celý systém je plně redundantní a vybaven systémy UPS s dvojitou konverzí.

Redundantní záložní generátory:

Datacentrum je vybaveno autonomními diesel generátory s podzemními palivovými nádržemi, schopnými poskytovat elektrickou energii pro celé datacentrum i při jeho plném vytížení v době výpadku dodávky elektrické energie z distribuční sítě. Generátory se spouštějí automaticky po přerušení dodávky elektrické energie.

Redundantní klimatizační systémy:

Klimatizační systémy serverovny a místností pro napájení jsou složeny z více redundantních jednotek s chladící kapacitou 1.5 kW/m².

Přenosová kapacita 20 GB/s:

Naše zařízení těží z přenosové kapacity 20 GB/s, poskytované prostřednictvím optických spojení nejdůležitějších národních a mezinárodních zprostředkovatelů a hlavní sítě přístupových bodů (NAP).

Zabezpečení:

Datacentrum je vybaveno automatickým systémem detekce a potlačení požáru. Hasicí systém je nezávadný pro personál i elektronické spotřebiče. Dále je využíván samostatný systém pro detekci netěsností a záplav. Budova je také vybavena pancéřovanými dveřmi a okny, poplašným systémem proti vniknutí do budovy a biometrickou kontrolou přístupu.
Celý objekt je navíc monitorován kamerovým systémem (CCTV).

Monitoring 24x7:

V datacentru funguje monitorovací tým 24 hodin denně, 365 dní v roce. Datacentrum je navíc pod neustálým dohledem techniků z Aruba NOC (Network Operations Center).

Certifikace ISO 9001 a ISO 27001:

Datacentrum vlastní certifikáty kvality ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005.

 
TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: