Top
Přejít na hlavní obsah
Služby
Forpsi

Program QMTH

Aruba S.p.A. (majitel INTERNET CZ) je společností Microsoft klasifikována jako Qualified Multitenant Hoster (QMTH). Zákazníci platformy FORPSI Cloud tak mohou díky partnerství naší mateřské společnosti používat virtuální servery s operačním systémem Windows formou předplatného Microsoft Cloud Agreement nebo Enterprise Agreement/MPSA na dedikovaném i sdíleném hardware.

Kromě toho mohou naši zákazníci prostřednictvím SCA požívat předplatné Office 365 ProPlus (včetně E3 a E5), Project Online Professional a Visio Pro for Office 365.

Více informací o programu QMTH společnosti Microsoft naleznete zde.

Výhody virtualizace Windows 10 Virtualization a Shared Computer Activation pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365

Hlavní výhodou využití virtualizace Windows 10 a Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 v režimu SCA je pro zákazníky větší možnost volby a flexibilita. Obě řešení umožňují zákazníkům použít jejich stávající licence Windows 10 a Office 365 při vytváření své cloudové infrastruktury.

Zákazníci si nyní mohou vybrat, zda nasadí svá řešení na vlastní infrastruktuře nebo v některém z datacenter sítě Aruba S.p.A. (síť datacenter FORPSI Cloud).

Naše mateřská společnost Aruba S.p.A. je autorizovaným SCA partnerem, díky čemuž můžete používat licence Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 schválené Windows 10 produkty na vámi zvolené cloudové infrastruktuře.

Které licence systému Windows zakoupené prostřednictvím programu Microsoft Volume Licensing (VL) obsahují práva na virtualizaci pro Qualified Multitenant Hosting?

Následující licence systému Windows, zakoupené prostřednictvím Microsoft Volume Licensing, obsahují od 1. srpna 2017 virtualizační práva pro Qualified Multitenant Hosting:

  •   Windows 10 Enterprise E3 a E5 na uživatele s SA
  •   Windows 10 Enterprise E3 a E5 VDA na uživatele

Které předplatné systému Windows zakoupené pod Microsoft Cloud Agreement u Aruba S.p.A. (platforma FORPSI Cloud) budou zahrnovat práva virtualizace?

Následující předplatné systému Windows obsahují od 6. září 2017 virtualizační práva pro vyhrazený i sdílený hardware v datových centrech spravovaných certifikovanými partnery QMTH, mezi které patří i Aruba S.p.A.:

  •   Windows 10 Enterprise E3 a E5 (s VDI)
  •   Windows 10 Enterprise E3 VDA
  •   Microsoft 365 Enterprise (dříve Secure Productive Enterprise nebo SPE) E3 a E5

Které produkty Office 365 podporují SCA?

Režim Shared Computer Activation je podporován v rámci Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 a dále také pro všechny varianty Office 365, které obsahují Office 365 ProPlus, Project Online Professional nebo Visio Pro for Office 365.

Kontaktujte nás

Pro více informací o virtualizaci Windows 10 a Shared Computer Activation se prosím obraťte na obchodní oddělení FORPSI.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: