Top
Přejít na hlavní obsah
Služby
Proč Cloud & Startup

Proč Cloud & Startup

Flexibilita

Cloudová technologie pomáhá startupům najít optimální řešení v každé fázi jejich rozvoje. S řešením od FORPSI Cloud můžete jednoduše rozšířit svou IT infrastrukturu v závislosti na rychlosti růstu byznysu. Je možné začít s relativně malou infrastrukturou a postupně rozšiřovat a navyšovat zdroje tak rychle, jak si přejete. Tím je eliminováno zpoždění a také investiční náklady vyvolané pořizováním fyzických IT infrastruktur.

 

Snížení nákladů

Neustálá inovace cloudových technologií pomáhá snižovat náklady. Díky různým cenovým variantám a pay-per-use modelu můžete optimalizovat správu vašeho startupu a zvýšit svou konkurenceschopnost. Účastí ve FORPSI Cloud programu, který byl navržen přímo pro startupy, můžete získat volný kredit na cloudové služby, exkluzivní nabídku na konci programu a také technickou podporu a trénink.

 

Výkon a spolehlivost

Při rozvíjení vašeho byznysu v cloudu můžete vašim zákazníkům garantovat služby vysoké kvality, maximální spolehlivost a zabezpečení. Budete mít přístup ke všem řešením FORPSI Cloud, nejlepšímu hardwaru a softwaru na trhu v datacentrech poslední generace. Pro více informací o těchto službách si, prosím, přečtěte SLA.

 

Operační systémy a aplikace

Množství před-konfigurovaných šablon, včetně:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: