Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Training Day

 

Zkušenosti a know-how

FORPSI Cloud je výkonná platforma se specifickými technickými funkcemi. Jejich správa je jednoduchá i pokud nejste systémovým administrátorem.

Abychom vám pomohli vydat se správným směrem a zvolit vhodnou IT infrastrukturu, vytvořil tým FORPSI Cloud speciální Cloud Training Webinář zaměřený na startupy, které mají zájem o účast v programu a chtějí tak vstoupit do světa Cloud computingu.

 

Návody a příklady

Pokud máte zájem o využití Cloud computingu pro váš startup, využijte náš webinář (v angličtině) a objevte všechny výhody Cloudu pro startupy prostřednictvím „Architekta cloudových řešení“.

Máte možnost vybrat si ze široké škály nástrojů a řešení a prohlédnete si praktické ukázky jednotlivých úrovní implementace a příklady využití těchto řešení. Následně si vyberte IT infrastrukturu, která nejvíce vyhovuje potřebám vaší společnosti.

Webinář nastíní, jak vám správně zvolené řešení, vytvořené na míru vaší společnosti, pomůže optimalizovat náklady, poskytne vysoké zabezpečení a umožní zůstat flexibilní.

 

 

Naši experti jsou tu pro vás

FORPSI Cloud si klade za cíl nastartovat ekosystém startupů skrze iniciativy a tréninkové dny s partnery programu. Sdílíme své znalosti z oblasti technologických inovací se zástupci startupů a společně řešíme zajímavé otázky.

 Nenechte si uniknout nadcházející události: Novinky

 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: