Přejít na hlavní obsah
Služby
t

Datacentrum FR1, Francie

Rozloha:

6.000 m²

Napájení:

Datacentrum je napájeno elektrickou energií o příkonu 10 Mega Watt. Celý systém je plně redundantní a vybaven systémy UPS s dvojitou konverzí.

Redundantní záložní generátory:

Datacentrum je vybaveno autonomními diesel generátory s podzemními palivovými nádržemi, schopné poskytovat elektrickou energii pro celé datacentrum i při jeho plném vytížení v době výpadku dodávky elektrické energie z distribuční sítě. Generátory se spouštějí automaticky po přerušení dodávky elektrické energie.

Redundantní klimatizační systémy:

Klimatizační systémy serverovny a místností pro napájení jsou složeny z více redundantních chladících jednotek.

Přenosová kapacita 20 Gb/s:

Naše zařízení těží z přenosové kapacity 20 Gb/s, poskytované prostřednictvím optických spojení nejdůležitějších národních a mezinárodních zprostředkovatelů a hlavní sítě přístupových bodů (NAP).

Zabezpečení:

Datacentrum je vybaveno automatickým systémem detekce a potlačení požáru. Hasicí systém je nezávadný pro personál i elektronické spotřebiče. Dále je využíván samostatný systém pro detekci netěsností a záplav. Budova je také vybavena pancéřovanými dveřmi a okny, poplašným systémem proti vniknutí do budovy a biometrickou kontrolou přístupu.
Celý objekt je navíc monitorován kamerovým systémem (CCTV).

Monitoring 24x7:

V datacentru je přítomný monitorovací tým 24 hodin denně, 365 dní v roce. Datacentrum je navíc monitorováno týmem techniků z Aruba NOC (Network Operations Center).

Certifikace ISO 9001:

Datacentrum vlastní certifikát kvality ISO 9001:2015.

 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: