Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Datacentrum PL1, Polsko 

Rozloha:

3.700 m²

Napájení

Servery jsou napájeny elektrickou energií o příkonu 16 MW s plně redundantní infrastrukturou vybavenou statickými UPS systémy.

Umístění:

Varšava, Polsko

Redundantní záložní generátory:

Datacentrum je vybaveno dvěma nezávislými generátory elektřiny s palivovými nádržemi, jejichž objem zajistí zásobování generátorů v plné zátěži po dobu 48 hodin. Po případném vyčerpání kapacity baterií UPS by generátory zajistily nepřetržitý chod datacentra.

Redundantní systém klimatizace:

Chladící systémy pro jednotlivé datové sály a technologické systémy jsou sestaveny z několika redundantních modulů.

Přenosová kapacita 30 Gb/s:

Datacentrum disponuje přenosovou kapacitou 30 Gb/s zajištěnou optickými spojeními s nejdůležitějšími národními a mezinárodními poskytovateli a s hlavními peeringovými uzly (IXP).

Zabezpečení:

Datacentrum je chráněno proti povodním a požárům. Automatické systémy detekce a následného hašení požáru neškodí člověku ani IT systémům. Venkovní oblast datacentra je nepřetržitě sledována bezpečnostními kamerami a komplex je přístupný pouze po autorizaci. Vnitřní prostory datacentra jsou též sledovány bezpečnostními kamerami

Monitoring 24x7:

Datacentrum je monitorováno týmem techniků a prostřednictvím vzdáleného přístupu také experty naší mateřské společnosti Aruba 24 hodin denně, 365 dní v roce

Certifikace ISO 9001 a ISO 27001:

Datacentrum obdrželo certifikát kvality ISO 9001 a certifikát zabezpečení ISO 27001

 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: