Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Vlastnosti – Cloud Object Storage

Se službou Cloud Object Storage využijete výhody a flexibilitu cloudového řešení, můžete navyšovat či snižovat množství zdrojů úložiště dle vašich potřeb v reálném čase.

Nízké náklady

Díky technologii, kterou používáme, vám můžeme poskytovat službu za příznivou cenu: jelikož příchozí datové přenosy a požadavky jsou neomezené a zdarma, cena je účtována pouze za využitý prostor a odchozí přenosy dat.
Prohlédněte si ceník »

Flexibilita

Object Storage funguje na principu cloudu. Což znamená, že máte k dispozici neomezený virtuální prostor. Při využití modelu pay-per-use nemůže nastat problém s docházejícím místem. Pokud si vyberete tarifní balíček, máte možnost jej kdykoliv změnit podle svých potřeb.

Odolnost proti náhlé zátěži

Technologie, kterou úložiště využívá, zvládá špičky přenosů dat (příchozích i odchozích) a velký objem požadavků zcela bezpečně, s jistotou nepřetržitého fungování a bez zpomalení nebo dokonce vyřazení služby z provozu. Veškerá data jsou replikována na 3 oddělená úložiště.

100% kontrola nad vašimi daty

Jakákoliv data uložená v rámci naší služby Object Storage jsou a zůstanou ve vašem výlučném vlastnictví. Využívání, přístup, sdílení, úprava nebo přesun dat do jiné geografické oblasti závisí pouze na vašich potřebách a preferencích.

 

Možnosti přístupu k vaší službě Cloud Object Storage

Object Storage WebClient

Object Storage WebClient

Object Storage Web Client umožňuje využívat služby Object Storage, bez potřeby jakékoliv instalace speciálních klientů pro připojení na vaše zařízení.

API S3

S3 API

API - (Application Programming Interface) jsou k dispozici vývojářům pro úpravy a automatizaci jejich virtuální infrastruktury.

Pannello di gestione

Control panel

Control Panel slouží pro vytváření a spravování účtů služby Object Storage. Kdykoliv vám zobrazí využití zdrojů pro každý jednotlivý účet.

FTP

FTP

Přímý přístup k datům pomocí protokolů HTTP/HTTPS/FTP/FTPS přes front-end rozhraní.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: