Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Vlastnosti - Cloud VPS

S FORPSI Cloud VPS získáte plný výkon cloud  serveru s jednoduchostí a cenou VPS.

Uživatelsky přívětivé

Cloud VPS servery nabízíme ve 4 variantách s defaultně nastaveným množstvím výpočetních zdrojů, systém je ale vždy postaven na technologii hypervizoru VMware s lokálním SSD úložištěm. To činí z Cloud VPS serveru jednodušší, přesto plnohodnotnou, alternativu za nejnižší cenu na trhu.

Předkonfigurované​

Cloud VPS servery jsou dostupné ve 4 předkonfigurovaných variantách (Small, Medium, Large a eXtra-Large). Navzájem se od sebe liší množstvím výpočetních zdrojů a diskového prostoru či limity v přenosové kapacitě.

Všestranné

Cloud VPS servery jsou zvláště užitečné jako prostředí pro testování a vývoj aplikací (vhodné spíše pro aplikace typu non-mission-critical application - tzn. ty, které nevyžadují absolutní míru stability provozu) nebo vytváření virtuálních pracovních ploch.

Rozšířitelné

Cloud VPS servery představují rychlé a cenově výhodné řešení, jak okamžitě nastartovat váš projekt na platformě FORPSI Cloud a zároveň vám nabízí možnost pro budoucí růst vašich projektů.

 

VPS a cloud servery

 

Cloud VPS jsou virtuální servery​ aktivované na platformě FORPSI Cloud. Představují cenově efektivní řešení, které vám umožní aktivovat jeden nebo více serverů v několika krocích. Můžete si vybrat ze čtyř dostupných variant a k dispozici máte širokou nabídku šablon a operačních systémů, které jsou předkonfigurované a je možné je začít ihned používat. Licence Windows Server je již součástí uvedených cen.

 
S Cloud VPS se můžete spolehnout na VMware technologii​, jedničku v oboru virtualizačního softwaru, svěřit svá data do SSD úložiště poslední generace a mít záruku kvalitní konektivity pro Českou republiku i zahraničí. Pojistkou navíc je to, že vaše virtuální servery se nacházejí ve FORPSI datacentru, které splňuje ty nejvyšší požadavky na spolehlivost.
 
Součástí služby FORPSI Cloud VPS je bezplatná telefonická a e-mailová podpora a rozsáhlé nástroje pro zefektivnění práce​, včetně snadno ovladatelného a intuitivního vestavěného Control Panelu, který vám umožňuje kdykoliv zapnout, vypnout, archivovat, vymazat nebo upgradovat váš server.

Nástroje pro správu Cloud VPS

Control panel

Control Panel vám umožní pracovat se všemi technickými aspekty služby Cloud Computing. Po snadné registraci budou všechny vaše služby ihned dostupné.

API

Rozhraní pro programování aplikací je k dispozici vývojářům pro správu a automatizaci jejich virtuální infrastruktury.

Mobilní zařízení

S aplikací FORPSI Cloud Computing pro chytré telefony a tablety můžete sledovat funkce datacenter a provádět operace na cloud serverech.

Cloud VPS nabízí spoustu předkonfigurovaných šablon, včetně:

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: