Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Cloud Bare Metal Backup

Co to je?

Služba Cloud Bare Metal Backup umožňuje vytvořit záložní kopie vašeho virtuálního serveru Virtual Private Cloud a úzce spolupracuje s virtualizačním hypervizorem, čímž odpadá nutnost instalace backup agentů na servery, které chcete chránit. Spolupráce s firmou Veeam, inovativním dodavatelem služeb zajišťujících dostupnost, nabízí plnou ochranu virtuálních serverů.

Bezpečnost ukládaných dat je zaručena funkcí anti-ransomware, která umožňuje vytvořit neměnnou repliku zálohovaných dat.

Bare Metal Backup umožňuje obnovu celého virtuálního serveru jak na původním, tak na záložním umístění, včetně rychlých rollbacků, při kterých jsou obnoveny pouze bloky dat, které byly změněny. Použitá technologie není pro přenos dat omezena kapacitou sítě ani výkonem virtuálního serveru.

Díky plně infrastrukturální povaze této služby, Bare Metal obnova může být použita společně se službou Cloud Backup, které dohromady zajišťují kompletní ochranu, od kompletního obrazu virtuálního serveru, po aplikace a systémové soubory. Toto řešení zároveň nabízí možnost rychlé obnovy jednotlivých souborů na virtuálním serveru a virtuálních discích a pomocí jednoduchého online rozhraní můžete, s předem zvolenou frekvencí a dobou uchování dat, zálohovat virtuální aplikace a virtuální servery vaší firmy. Můžete obnovit celý zálohovaný server nebo každý jednotlivý soubor.

Služba je poskytována s rozlišovací schopností na jednotlivé virtuální servery a zahrnuje 200GB (2TB pro balíček Large) webového prostoru pro každý server. Zákazníci tedy mohou získat další licence nebo navýšit prostor disku jednoduše tím, že dokoupí další balíčky.

Zálohovací technologie spolupracuje s hypervizory služeb Virtual Private Cloud a ochrannými mechanismy poskytovanými VMware, pro zaručení konzistence a výkonu. Zahrnuje také nativní integraci s Microsoft VSS (s VMware tools) pro zajištění konzistence na aplikační úrovni. Protože data jsou uložena na vzdáleném úložišti, je zotavení možné i při úplné ztrátě nebo poškození produkčního úložiště a zajišťuje tak úplné zotavení celé vApps.

Podpora a SLA

FORPSI nabízí zákazníkům Virtual Private Cloud dva různé způsoby podpory: Telefonickou podporu a podporu pomocí tiketového systému. V obou případech se zákazníkovi dostane podpory odborného týmu, který je schopný řešit infrastrukturní problémy ve službě.

Zákaznická podpora

Hodiny
Průměrná doba odezvy
24/7/365 15 minut

Admin podpora

Hodiny Průměrná doba odezvy
Po-Pá 8:00-16:30 15 minut
Garantovaná dostupnost: 99,80 % na roční bázi
 

Obecné rysy služby

Technické specifikace
SLA 99,80 %
Podpora Obsahuje - tiketový systém a telefonická podpora
Fakturační období Měsíčně
Minimální doba zřízení 1 měsíc
Dostupné v datacentrech IT1, IT3, CZ1, FR1, PL1

Softwarové funkce

Technické specifikace
Použitý software Veeam vCloud Backup (https://www.veeam.com/vm-backup-recovery-replication-software.html)
Kontrolní systém Webový ovládací panel pro službu v každém datacentru.
Integrace s vCloud Kompletní. Zákazníci se přihlašují SSO (single-sign-on) se stejným přihlašovacími údaji, jako pro vCloud. Pro větší bezpečnost mohou pracovat na svých vAPP a virtuálních serverech.
Nastavení vlastních plánů zálohy Ano. Lze vytvářet denní, týdenní a měsíční plány a rovněž vybrat počáteční čas záloh.
Granular recovery Ano. Je možné obnovit jednotlivé soubory nebo celé souborové složky.
Obnova na jiný server Ano, pro každý server.
Šifrování dat Ano, s heslem, jako volitelnou možností při vytváření zálohy.
Redukce využití diskového prostoru Ano. Prostřednictvím deduplikace a komprese dat.
Dostupné balíčky
 •  Standardní balíček: 1 VM a 200 GB diskového prostoru (skutečně využitý prostor po aplikování komprese a deduplikace).
 •  Large balíček: 1 VM a 2 TB diskového prostoru (skutečně využitý prostor po aplikování komprese a deduplikace).

Diskový prostor je kumulativní, každý další zakoupený balíček obsahuje dalších 200GB ( 2TB balíček Large) pro celkové množství diskového prostoru.

Rysy zákaznické podpory

Technické specifikace
Zákaznická podpora 24/7  
Dostupnost technické podpory 24/7/365 s průměrnou dobou odezvy 15 minut

Virtual Private Cloud nabízí mnoho předkonfigurovaných šablon:

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: