Zpět nahoru
Přejít na hlavní obsah
Služby
Czech Superbrands
t

VMware vCloud Director

Virtualizační infrastruktura Private Cloud je založena na VMware vCloud Director a VMware vSphere.

VMware Cloud Director obsahuje nativně integrovaný systém pro síťovou virtualizaci VMware NSX.

Pro vytvoření a správu vlastní služby Private Cloud stačí pár jednoduchých kroků:

 1. Navolit si výpočetní zdroje pro svůj Private Cloud
 2. Vytvořit svou infrastrukturu pomocí VMware vCloud Director
 3. Spravovat svou privátní infrastrukturu pomocí VMware vCloud Director

Díky VMware vCloud Director je zřízení i celá správa Private Cloud velmi jednoduchá a intuitivní, usnadní vám přizpůsobovat si váš Privat Cloud aktuálním potřebám vašeho rozvíjejícího se podnikání.

S pomocí VMware vCloud Director můžete svoji infrastrukturu Private Cloud ovládat tak rychle a jednoduše, jako by se jednalo o vaše vlastní datacentrum:

 •  VMware vCloud Director obsahuje sadu nástrojů pro správu a distribuci výpočetních zdrojů, síťových prostředků a úložišť. VMware vCloud Director zahrnuje principy poolingu, abstrakce a automatizace - díky tomu můžete spravovat výpočetní zdroje v rámci služby Private Cloud bez starostí o správu hardwaru.
 •  VMware vCloud Director vám umožní efektivně šetřit náklady - každému virtuálnímu serveru můžete přiřadit libovolné množství konkrétních výpočetních prostředků. Tím jednak zajistíte efektivitu výkonu a zároveň také snížíte náklady na celou IT infrastrukturu.
 •  S VMware vCloud Director je vytváření, konfigurace a správa load-balancing systémů jednodušší a rychlejší.
 •  VMware vCloud Director obsahuje celou řadu přednastavených šablon a zároveň umožňuje tvorbu vlastních šablon pro vytváření dalších virtuálních serverů. Díky tomu můžete sjednotit zdroje a zjednodušit údržbu.
 •  Můžete vytvářet a ukládat snapshoty svých virtuálních serverů, díky tomu se pak můžete vracet k předchozím verzím svých serverů bez nutnosti je znovu vytvářet.
 •  S VMware vCloud Director můžete vytvářet a spravovat vyhrazené virtuální LAN sítě. Umožní vám také spravovat více úrovní sítí, např. vytvářet DMZ.
 •  VMware vCloud Director poskytuje maximální zabezpečení vašeho Privat Cloudu prostřednictvím firewallu, NAT a DHCP.
 •  VMware vCloud Director vám umožní vytvářet tzv. VMware DCE (Data Center Extension), díky kterému můžete propojit svůj Privat Cloud s jinými soukromými či veřejnými infrastrukturami. Podporované jsou stretched i unstretched konfigurace DCE.
 •  VMware vCloud Director umožňuje správu celé vaší infrastruktury a všech virtuálních serverů přes jediný nástroj, jediné přihlášení a naprosto bezpečně.
 •  Svou infrastrukturu můžete zpřístupnit dalším uživatelům přes jednoduchý webový portál. Uživatele můžete řadit do skupin, skupinám i uživatelům přiřazovat různá uživatelská práva a pro každého vyhrazovat specifické virtuální zdroje nebo nezávislé LDAP autentizace. Každý uživatel může mít vyhrazen vlastní limit virtuálních zdrojů.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 50 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: