Přejít na hlavní obsah
Služby
t

Vlastnosti - Private Cloud

Služba Private Cloud, založená na modelu IaaS, je určena pro vytváření vlastních virtuálních datacenter s virtuálními servery a firewally, jejich propojení s vlastní sítí a jejich rozšiřování nebo redukování podle vašich potřeb.

Na míru vašim potřebám

Se službou Private Cloud od FORPSI Cloud máte možnost vytvořit si infrastrukturu s množstvím zdrojů vyhovujícím vašim potřebám.

Transparentnost

Služba Private Cloud je účtována měsíčně v závislosti na množství využitých zdrojů.

Vyhrazené zdroje

Private Cloud umožňuje spravovat vaše vlastní zdroje.

Variabilita

Privátní infrastruktura FORPSI Cloud umožňuje změnit množství zdrojů v závislosti na vašich aktuálních potřebách.

#

Služba Private Cloud vám garantuje výpočetní i síťové zdroje přidělené výhradně pro vaše potřeby.

Nad vytvořenou infrastrukturou tak máte plnou kontrolu a můžete ji v reálném čase libovolně upravovat.

#

Navržena pro firmy a podnikatele.

Služba Private Cloud je určena především pro obchodní a podnikatelské subjekty, které hledají řešení s vyhrazenými zdroji a mají dostatečné know-how pro správu vlastní infrastruktury.

#

S Private Cloud je maximální spolehlivost a zabezpečení jistotou.

Celá infrastruktura je vysoce spolehlivá a odolná vůči výpadkům. Struktura služby je postavena na redundantních prvcích s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s. Veškerý používaný hardware je redundantní a úložiště je replikováno.

Pro správu služby Private Cloud využíváme produkty společnosti VMware, která představuje špičku v oblasti virtualizace.

ngx

FORPSI Private Cloud využívá pro vytváření virtuálních datacenter virtualizační platformu Vmware NSX. Ta je nativně integrována do VMware vCloud Directoru.
Můžete si tak pro vaši dedikovanou infrastrukturu definovat vlastní bezpečnostní pravidla a další specifické požadavky, je možné začlenit i různé další síťové komponenty podle vašich potřeb.
NSX reprodukuje celý síťový model na úrovni software, můžete si tedy vytvářet a distribuovat ty nejjednodušší, ale také složité vícevrstvé sítě jakéhokoliv typu během několika sekund.
Kombinací služeb, dostupných prostřednictvím NSX, lze nadefinovat několik virtuálních sítí s různými požadavky, výsledkem pak je prostředí s vysokou úrovní zabezpečení. Správa privátního cloudu a výpočetních zdrojů, vytváření virtuálních serverů a obsluha síťových zdrojů se provádí přes zabezpečené přihlášení heslem pomocí nástroje VMware vCloud Director. Použití technologie Software Defined Network umožnuje propojení fyzického a virtuálního prostředí, což znamená příležitost k vytváření hybridní infrastruktury jak ve FORPSI datacentrech, tak i ve vlastních prostorách.

Pro více informací kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení emailem nebo telefonicky.

Zeptejte se našich specialistů

Operační systémy a aplikace

Množství před-konfigurovaných šablon, včetně:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: