Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Nejčastější využití úložiště Cloud Object Storage

Ukládání a distribuce obsahu

Na platformu Object Storage můžete přenést svou kompletní infrastrukturu úložišť a snadno ukládat svá data bez omezení objemu nebo druhu dat. Tímto způsobem můžete využít výhody flexibility cloudu, navyšovat a redukovat své zdroje na základě svých potřeb a využívat systému platby za využití. Geografické umístění našich serverů vám umožní poskytovat data vašim klientům z datacentra, které je jim nejblíže, zrychlit operace a maximalizovat user-experience.

Ukládání dat pro analýzy

S rozvojem Big Data souborů (objemné datové soubory tvořené daty různé povahy, které vyžadují rychlé zpracování v reálném čase) a s rostoucím objemem nashromážděných informací, se analýza dat stala výzvou. Díky naší infrastruktuře můžete uchovávat jakýkoliv typ dat, data ukládat a následně analyzovat, zobrazovat je, nebo je mazat, když už je dále nepotřebujete. K analýze uložených dat je možné využít speciální aplikace, které jsou dostupné na cloud serverech v rámci služby Cloud Computing.

Zálohování a archivace dat

Díky našemu pružnému systému ukládání představuje služba Object Storage vysoce výkonnou platformu pro uložení a uchování klíčových dat za výhodnou cenu. Tímto je dosaženo stupně zabezpečení, kterého by nebylo prostřednictvím běžných technologií možné dosáhnout. S využitím většiny klientských aplikací pro správu cloudových úložišť je možné nastavit automatické zálohování vašich dat.

Obnova dat v případě havárie (Disaster Recovery)

Technologie použité v Object Storage vytváří ideální podmínky pro poskytování uceleného systému obnovy dat. Díky umístění našich serverů si můžete snadno vytvořit kopii dat v našich datacentrech v Itáli a jiných evropských zemích. Vždy můžete využít jedno datacentrum jako výchozí, ostatní v případě problémů s připojením nebo pokud potřebujete distribuovat data z jednoho určitého místa.

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: