Přejít na hlavní obsah
Služby
t
FORPSI Webinář: Firma v cloudu

Přijměte naše pozvání na webinář s názvem „Firma v cloudu“, který proběhne 18. 6. 2019 v 10:00 na Youtube kanálu FORPSI. Webinář je zdarma pro všechny zájemce a plánovaná délka je přibližně jedna hodina.

Co vás na FORPSI webináři čeká? Předvedeme, jak může vypadat moderní firma v cloudu. Dozvíte se, jestli je pro Vás cloud příležitostí, nebo ohrožením, jak migrovat do cloudu, jak vytvořit firemní infrastrukturu v cloudu a na názorném příkladu si ukážeme, jak velké úspory může přinést vypnutí serveru, když není zrovna používán. V rámci webináře představíme i náš program na podporu startupů: FORPSI Cloud Startup. Na konci webináře bude samozřejmě prostor pro diskuzi a otázky.

Webinář je určen pro všechny zájemce o cloudové služby a malé a střední firmy. Na webinář je možné se přihlásit pomocí registračního formuláře. Těšíme se na všechny zájemce.

*
*
 
*
 
 

 
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
Potvrzuji, že jsem si přečetl Zásady zpracování osobních údajů vydané v souladu s Článkem 13 Evropského nařízení 2016/679 a souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely stanovené v dokumentu pro řádné splnění smluvních závazků.
 
Potvrzuji, že jsem dosáhl/a věku minimálně 16 let v souladu s platnými zákony státu, ve kterém sídlí poskytovatel služby.
 
 
Vložte bezpečnostní kód:
 Security code
 
 
* Povinná položka

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: