Přejít na hlavní obsah
Služby
t

VPS a cloud servery

S FORPSI Cloud VPS získáte plný výkon cloud serveru s jednoduchostí a cenou VPS.  

 

Cloud VPS (Cloud servery Smart) jsou virtuální servery aktivované uvnitř platformy FORPSI Cloud.
Představují cenově efektivní řešení, které vám umožní aktivovat jeden nebo více serverů v několika krocích. Můžete si vybrat ze čtyř dostupných variant a k dispozici máte nabídku 44 šablon a operačních systémů, které jsou předkonfigurované a je možné je začít ihned používat. Licence Windows Server je již součástí uvedených cen*.

 

S Cloud VPS Smart se můžete spolehnout na VMware technologii, jedničku v oboru virtualizačního softwaru, svěřit svá data do SSD úložiště poslední generace a mít záruku kvalitní konektivity pro Českou republiku i zahraničí.
Pojistkou navíc je to, že vaše virtuální servery se nacházejí ve FORPSI datacentru, které splňuje ty nejvyšší požadavky na spolehlivost.

 

Výběrem FORPSI Cloud VPS (Cloud server Smart) získáte také unikátní zákaznickou zkušenost s bezplatnou telefonickou a emailovou podporou a rozsáhlé nástroje pro zefektivnění práce, včetně snadno ovladatelného a intuitivního vestavěného control panelu, který vám umožňuje kdykoliv zapnout, vypnout, archivovat, vymazat nebo upgradovat váš server.

* Systém Windows server není k dispozici v konfiguraci S kvůli omezené velikosti úložiště

Operační systémy a aplikace

Množství před-konfigurovaných šablon, včetně:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: