Přejít na hlavní obsah
Služby
t
Forpsi
Forpsicloud newsRSS
15. 10. 2018

Pozvánka na workshop Firma v cloudu

Rádi bychom Vás pozvali na workshop Firma v cloudu, který pořádá naše společnost v pátek 2. listopadu 2018.
 
Koná se v prostorách Dobrého webu v Praze v čase od 9.00 do 16.00 hodin (s přestávkou a pozváním na oběd). Workshop je pro všechny zájemce zdarma.Migrujte do cloudu… Tuhle nebo jinou podobnou frázi jste již jistě někdy slyšeli. Co Vás může potkat při migraci a jaké konkurenční výhody můžete získat? Co to vlastně znamená v praxi? Jaké cloudové služby je možné využívat a jak je vhodně kombinovat, aby byly přínosem pro Vaše podnikání?
Přijďte si poslechnout názor lidí, pro které je cloud denním chlebem a mají Vám k tomu nejen co říct, ale také Vám názorně předvedou:
  • efektivní migraci fyzického serveru přímo do cloudu;
  • metody zabezpečení serveru proti napadení;
  • co umí monitoring služeb;
  • jak pomůže zálohování, když přijdete o data a mnoho dalšího.
Na závěr bude prostor pro diskusi, kde bychom se rádi společně zamysleli nad řešením otázek spojených s informačními technologiemi ve Vaší firmě a objevíme příležitosti pro rozvoj do budoucna.
Workshop povedou kolegové z technického a obchodního oddělení, přínosem jistě bude i navázání osobního kontaktu s nimi. Rádi Vám i v budoucnu poradí a pomohou.
Workshop je určen pro majitele i manažery malých a středních firem a pro všechny zájemce o nové technologie. Nejsou vyžadovány technické znalosti účastníků.
Pokud máte zájem o účast na workshopu, zašlete nám, prosím, e-mail na adresu workshop@forpsi.cloud. Uveďte, prosím, své jméno, telefonní číslo, termín a případně název firmy.
Těšíme se na setkání s Vámi.

S pozdravem,
FORPSI tým

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 140 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: