Top
Přejít na hlavní obsah
Služby

Sdílejte svá data a spolupracujte se svým týmem

Při práci v týmu je sdílení souborů, dokumentů, složek a archivů s důrazem na bezpečnost a ochranu osobních údajů základním požadavkem. Optimálním řešením je cloudové úložiště, které umožňuje ukládat a sdílet data kdykoliv, z jakéhokoliv místa s dostupností internetu a z jakéhokoliv zařízení.

Díky open-source řešení jako například Nextcloud a v kombinaci s našimi cloud servery můžete jednoduše spravovat úložiště souborů pro svůj tým. Několika kliknutími například přidělíte nebo odeberete oprávnění jednotlivým uživatelům. Aplikace nabízí i mnoho dalších funkcí ke zvýšení produktivity vašeho týmu. Samozřejmostí je škálovatelnost prostředků a ochrana vašich dat.

Výhody Nextcloud

BEZPEČNOST A DOSTUPNOST DAT

Aby byla zajištěna maximální ochrana soukromí a bezpečnost dat, mohou být data nahrávaná do Nextcloud během přenosu šifrována. Je možné synchronizovat napříč různými zařízeními bez ohledu na operační systém.

NEOMEZENÝ PROSTOR

Na rozdíl od jiných bezplatných služeb nemá Nextcloud žádná omezení. Můžete tedy využít veškerý prostor a v případě potřeby jej kdykoliv navýšit.

PŘIPRAVENÁ ŠABLONA

Při konfiguraci cloudového serveru máte k dispozici šablonu pro Nextcloud. Stačí ji při objednání nového serveru vybrat (je potřeba objednat server varianty "M" nebo vyšší) a Nextcloud budete mít na serveru již připravený.

ROZUMÍ SI S VAŠÍM TELEFONEM

Klienta Nextcloud je možné nainstalovat také do vašeho chytrého telefonu. Díky tomu můžete snadno přistupovat k souborům nebo například ukládat a sdílet fotografie opravdu odkudkoliv.
 
 

 

JAK ZAČÍT SDÍLET SOUBORY SE SVÝM TÝMEM

VYBERTE ŠABLONU NEXTCLOUD

Při konfiguraci cloudového serveru (varianta "M" a vyšší) můžete tuto šablonu snadno vyhledat zadáním „Nextcloud“ do vyhledávacího pole. Pro přihlášení do rozhraní Nextcloud použijte uživatelské jméno "admin" a heslo, které jste si zvolili při konfiguraci serveru.

VYTVOŘTE SLOŽKY A ZÁLOHUJTE SOUBORY

Po nastavení Nextcloud spusťte zálohování souborů do vytvořených složek.

SDÍLENÍ SOUBORŮ

Vyberte složky, které chcete sdílet se svým týmem. Soubory jsou aktualizovány v reálném čase.

NAINSTALUJTE SI KLIENTA NEXTCLOUD

Instalací klienta do vašeho zařízení získáte možnost synchronizace vybraných složek mezi zařízením a serverem.

 

 

POTŘEBUJETE NAINSTALOVAT NEXTCLOUD NA JIŽ EXISTUJÍCÍ SERVER?

Pokud již máte cloudový server a chcete na něj nainstalovat Nextcloud, doporučujeme vám náš návod, ve kterém jsou popsány jednotlivé kroky instalace.

Přejít na návod

PROČ NEXTCLOUD

Nextcloud je open-source úložiště užitečné pro synchronizaci a sdílení široké škály různých typů souborů. Největší výhodou oproti jiným cloudovým úložištím je možnost nainstalovat si Nextcloud na vlastní server, díky čemuž máte plnou kontrolu nad vašimi daty. Nemusíte brát ohled na velikost, pokud vám již prostor nestačí, je možné jej kdykoliv dle potřeby navýšit.

DATA DOSTUPNÁ KDYKOLIV VÁM I VAŠIM KOLEGŮM

Moderní a jednoduchý klient Nextcloud je dostupný pro operační systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Díky šifrovanému spojení sdílíte a synchronizujete svá data bezpečně kdykoliv a odkudkoliv, ať už se jedná o prezentaci, poslední revizi dokumentu nebo fotky z konference.

POŘIĎTE SI CLOUD SERVER

CLOUD PRO

Garantované škálovatelné zdroje, neomezený provoz, virtuální síťová zařízení, technologie VMware a redundantní úložiště SAN SSD.

ZJISTIT VÍCE

CLOUD VPS

Z variant Cloud VPS si vybere skromný začátečník i pokročilý vizionář.
Používáme technologii VMware a SSD úložiště.

ZJISTIT VÍCE

Začněte používat FORPSI Cloud

 ZAČÍT HNED POŽÁDAT O VOUCHER*

(*) FORPSI vám poskytne voucher s kreditem v hodnotě 160 Kč pro cloudové služby

TECHNOLOGIČTÍ PARTNEŘI: